Dílny, garáže

Bodové/lokální
topení
Vytápění
velkých
prostor
Ventilace
Chlazení

Produkty společnosti Master jsou dobrou volbou i pro tzv. “malé podnikatele”. Jedná se o výrobky, které mají nižší výkon, jsou kompaktnější, jejich zapojení je snadné a rychlé a především neprodukují vysoké náklady na provoz. Jsou často používány v dílnách, myčkách aut, a malých výrobnách. Jsou obvykle využívány pouze v určitou dobu v roce, dle závislosti na počasí a konkrétních požadavcích jednotlivých podnikatelů dle potřeb pro jejich obchod. Topidla mohou být používána v dílnách, skladech a jednotlivých pracovištích.

Nabídka produktů Master zahrnuje zařízení naftová, elektrická a plynová, z nichž každé zařízení má jinou kapacitu a použití.

Produkty


Pro vytápění dílen, garáží nebo malých výroben doporučujeme menší zařízení, která jsou porovnatelně levnější na provoz. Nejoblíbenější modely nejsou vybaveny zařízením pro odvod spalin, dále stojí za zmínku jistě oblíbený produkt XL6.

Vzhledem k vysokému výkonu a nízkým nákladům jsou tato topidla používána s oblibou v opravnách aut a podobných řemeslných dílnách. Umožňují rychle a efektivně vytopit interiéry bez potřeby instalace klasického topení.

Ventilátory Master zajišťují správnou ventilaci a výměnu vzduchu. Tím pádem přispívají k udržení vhodného pracovního prostředí.

Mobilní klimatizace Master zajišťují pohodlné pracovní podmínky v dílnách zejména během letní sezóny. Jako další produkt bychom rádi zmínili profesionální klimatizace s vypařovacím systémem, které se stávají v posledních letech stále populárnějšími.

Použití


Venkovní práce
Vytápění prostor pro zaměstnance
Vytápění prostor určených pro práci

Bodové/ lokální vytápění
Zajištění správné cirkulace vzduchu
Chlazení během letní sezóny

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace