Kulturní akce a armáda

Venkovní
vytápění
Vytápění
stanů
Záchranné
akce
Ventilace
a chlazení

Produkty firmy Master jsou velmi rozšířené v zábavním průmyslu. Ohřívače vzduchu, ventilátory a klimatizace jsou používány během příprav i následných akcí pro velké skupiny lidí, televizní natáčení a focení. Mobilita a rychlá instalace určují právě produkty Master jako výborné řešení pro přechodné nebo dočasné použití, protože instalace klasických topných nebo ventilačních systémů zabírá spoustu času a není mnohdy schůdným řešením pro uživatele.

Společnost Master Climate Solutions nabízí již předpřipravená řešení pro vytápění stanů a hal. Speciálně navržené příslušenství umožňuje pohodlné a efektivní využití našich produktů.

Produkty


Topidla jsou frekventovaně používána pro vytápění stanů, pódií a sportovních hal. Dobrým výběrem příslušenství můžeme z produktu vytvořit výrobek, který se dá použít za jakýchkoliv podmínek.

Vysoký výkon a produkce velkého množství horkého vzduchu určuje topidla jako vhodná pro vytápění velkých prostor. Z důvodu nízkých provozních nákladů jsou často využívány pro vytápění velkých sportovních zařízení nebo televizních studií ve velkých halách.

Zajišťují vhodnou vlhkost a cirkulaci vzduchu. Ventilátory jsou často používány v televizních a foto studiích pro zajištění správné ventilace vzduchu. Mohou být, mimo jiné, využity k vytvoření speciálních efektů.

Profesionální klimatizace se systémem vypařování jsou používány ke chlazení velkých ploch a stanů, menší klimatizace jsou používány v malých zařízeních, zejména pro jednotlivce a menší firmy.

Použití


Stavby pódií na kulturních akcích
Vytápění scén během akcí
Vytápění televizních studií

Vytápění stanů a kontejnerů
Chlazení stanů
Speciální efekty

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace