Nouzové situace

Vytápění
velkých
prostor
Bodové/lokální
vytápění
Zotavení míst
zničených
povodněmi
Ventilace

Nabídka produktů firmy Master zahrnuje mimo jiné i řešení pro odklízení následků záplav. Během nehod nebo přírodních katastrof je nezbytné reagovat okamžitě, bez ohledu na stávající situaci. Produkty Master umožňují rychlé vyhřátí provizorních přístřešků a stanů pro oběti a následné vysušení zaplavených budov.

Široká škála odvlhčovačů umožňuje zvolit si ten správný pro Vaše potřeby. Produkty Master zahrnují profesionální a vysoce účinné nástroje, které je možné využívat v obtížných podmínkách, stejně tak, jako kompaktní stroje, které jsou vhodné pro menší zařízení a domovy. Produktová řada je doplněna o ventilátory a ohřívače vzduchu, které je možné využít pro odstranění vlhkosti z budov.

Naše zařízení zajišťují rychlé a snadné odstranění vlhkosti ze zatopených domů a mohou být použity jako prevence proti plísním.

Produkty


Mobilní topidla zajištují rychlé odstranění vlhkosti ze sklepů a budov a jsou schopny rychle vyhřát místnosti v případě poruch nebo živelných katastrof. Rychlá instalace a malá velikost určují topidla Master jako vhodné produkty při řešení nouzových situací a katastrof.

Umožňují rychle a účinně vytopit interiéry bez potřeby instalace klasického topného systému. Jsou tedy vhodným dočasným řešením pro oběti živelných katastrof.

Profesionální odvlhčovače Master jsou nejefektivnějším prostředkem pro odstranění nadbytečné vlhkosti ze zatopených interiérů. Jejich vysoká účinnost je určuje jako hlavní nástroj pro odstraňování následků povodní.

Použití


Vysoušení zatopených interiérů
Odstraňování následků po povodních
Rychlé vyhřátí interiérů

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace