Výroba a doprava

Vytápění
velkých
prostor
Místní
vytápění
Ventilace
a chlazení
Odvlhčování
skladových
prostor

Vytápění a ventilace velkoplošných výroben a skladů je obvykle velmi finančně náročné. Instalace a použití klasického topení je obvykle drahé a ne úplně efektivní. Topidla, která zásobují prostor horkým vzduchem umožňují budovu rychle a efektivně vytopit a navíc zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. Široká škála produktů, z nichž každý běží na jiné palivo, umožňuje vytopit jak velmi prostorné budovy, tak i jednotlivé dílny (konkrétní typy topidel zajišťují I vytápění jednotlivých bodů/ míst).

Nabídka topidel Master je tvořena ventilátory a odvlhčovači, které umožňují, aby si sklady a výrobny udržely vhodné klima potřebné pro práci. Za zmínku jistě stojí moderní odpařovací klimatizační systém, který je perfektní pro použití ve velkých průmyslových zařízeních.

Produkty


Rychlá instalace a nízké provozní náklady. Umožňují vyhřát výrobní závody a sklady zboží velmi účinně a pouze tehdy, kdy je to potřeba. Jejich mobilita umožňuje použití na různých místech.

Velmi vysoký výkon určuje jejich využití pro velkoplošná zařízení. Snadná instalace a dostupnost levného paliva snižuje náklady na vytápění na minimum a pokročilá technologie vzduchové ventilace snižuje problémy tepelných ztrát.

Zajišťují správnou vlhkost a cirkulaci vzduchu ve skladových prostorech a výrobních závodech. Jejich instalace není složitá, proto mohou být použity kdekoliv.

Profesionální odpařovací klimatizační systémy jsou doporučovány zejména pro velké průmyslové haly. Jsou konkurenční alternativou ke klasickým ventilátorům s výhodou nízkých provozních nákladů a přirozeného procesu chlazení vzduchu.

Použití


Vytápění prostorů
Vytápění technologických zázemí
Vytápění prostor pro zaměstnance

Vytápění kanceláří
Ventilace
Chlazení

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace