Zemědělství

Vytápění prostor
s hospodářskými
zvířaty
Vytápění
skleníků
Vytápění
skladových
prostor
Vysoušení
sklizně

Práce v zemědělství je podmíněna určitými předpoklady. Proto musí i zařízení splňovat specifické požadavky. Zařízení používaná ve velkochovech a skladech úrody jsou náchylná na špínu a prašnost. Jsou také vystavena jedovatým plynům, včetně amoniaku (zejména v budovách s velkochovy). Zemědělský průmysl je také typický používáním velké škály čističů a dezinfekcí. Všechny zmíněné faktory mají negativní vliv na samotnou konstrukci zařízení, protože urychlují proces koroze.

Odolná konstrukce a vysoká kvalita komponentů všech zařízení Master dokazují spolehlivost použití v zemědělství již po několik let. Tyto produkty jsou schopny zajistit vhodné podmínky pro provoz i za těch nejnáročnějších okolností.

Produkty


Rychlá instalace, nízké náklady na provoz a vysoký výkon určují naše zařízení jako ideální řešení pro velkochovy. Vhodné je též využití pro sušení zeleniny a úrody.

Stacionární topidla jsou obvykle používána v prostorných zařízeních. Vysoká kapacita a výkon zajišťují rychlé vytopení, např. budov s velkochovy. Zařízení je možné dodat také v závěsné verzi.

Dobrá ventilace a vhodné podmínky jsou nejdůležitějším faktorem při práci s úrodou a velkochovy. Odvlhčovače a ventilátory Master umožní udržet požadovanou vlhkost a zajistí správnou ventilaci vzduchu.

Zvláště v letním období je efektivní a účinný chladící systém ve velkochovech velmi důležitý. MCS nabízí profesionální řešení založené na vypařovacích systémech pro využití ve velkých zařízeních.

Použití


Vytápění prostorů s velkochovy
Rozmražení zemědělské techniky
Vysoušení úrody

Ventilace společných prostor
Vytápění skleníků
Chladicí zařízení na chov dobytka

Konzultace


Kontaktujte, prosím ,Vašeho místního prodejce a získejte více informací o produktech a možnostech využití.

Podívejte se také na další řešení pro byznys

Stavba
Výroba a doprava
Dílny, garáže
Zemědělství
Kulturní akce, armáda
Nouzové situace