VYSOUŠENÍ

Odvlhčovače Master jsou navrženy tak, aby pomáhali lidem při vysoušení vzduchu při různých aplikacích. Mohou být použity v průmyslu, na stavbách, v domovech a různých dalších místech.
 • Profesionální odvlhčovače - Série rental

  Profesionální odvlhčovače - Série rental

  Vysoce výkonné stroje navržené pro industriální použití. Jejich konstrukce je vhodná pro práci v náročných podmínkách, jako je např. stavebnictví.

 • Profesionální odvlhčovače - Velkokapacitní

  Profesionální odvlhčovače - Velkokapacitní

  Kondenzační vysoušeče vzduchu s velkým průtokem vzduchu zajišťuje efektivní vysušování za krátkou dobu. Jsou vybaveny výkonným a tichým radiálním ventilátorem, velké vzduchové filtry a trojfázové jištění kompresoru. Nejvhodnější pro průmysl.

 • Profesionální odvlhčovače - Série compact

  Profesionální odvlhčovače - Série compact

  Vysoce výkonné stroje navržené pro industriální použití. Jejich konstrukce je vhodná pro práci v náročných podmínkách, jako je např. stavebnictví.

 • Profesionální odvlhčovače - Série bílé

  Profesionální odvlhčovače - Série bílé

  Mobilní stroje, které je možné využít ve všech typech prostor. Použití tohoto typu kondenzačních odvlhčovačů urychluje dokončovací práce a výmalbu.

 • Odvlhčovače vhodné do domácností a kancelář

  Odvlhčovače vhodné do domácností a kancelář

  Odstraňují vlhkost z pokojů, fungují jako prevence vůči plísním a bakteriím. Aktivní filtr funguje jako prevence vůči nežádoucím pachům. Odvlhčovače vzduchu mají široké použití, krom ostatního, je možné je použít v bytech, garážích, sklepech, knihovnách, sušárnách, koupelnách a ostatních.
 • Adsorpční vysoušeče

  Adsorpční vysoušeče

  Zařízení, která nabízí širokou škálu využití. Vlhkost je odstraňována adsorpcí. Adsorpční odvlhčovače je možné použít na všech místech, kde je potřeba dosáhnout nízké vlhkosti.