TOPENÍ

Topidla Master jsou schopny vytopit jakoukoliv místnost či prostor rychle a efektivně. Jsou ideálním dočasným či trvalým řešením pro vytápění.
 • Naftová topidla s přímým spalováním

  Naftová topidla s přímým spalováním

  Topidla s přímým spalováním jsou velmi výkonná zařízení, která poskytují velké objemy teplého vzduchu v místech, kde je to zapotřebí. Jsou dobrou volbou pro otevřené, či dobře větratelné objekty, jak jsou továrny, sklady zboží nebo stavby. Topidla s přímým spalování od firmy Master jsou známé pro svoji výkonnost, robustní konstrukci a stejně tak bezpečné a snadné použití.
 • Naftová topidla s nepřímým spalováním

  Naftová topidla s nepřímým spalováním

  Topidla s nepřímým spalováním jsou vysoce výkonná zařízení, která poskytují velký objem 100% čistého, suchého a teplého vzduchu bez kouře. Jsou dobrou volbou pro místa, kde je omezená možnost větrání, jako jsou obchody, party stany, kuchyně nebo výstavní haly. Mohou být použity s flexibilní hadicí, která pomáhá k větší distribuci horkého vzduchu v prostoru.
 • Elektrická topidla s ventilátory

  Elektrická topidla s ventilátory

  Elektrická topidla s ventilátory jsou vysoce výkonná zařízení se širokým spektrem použití. Topidlo produkuje čistý vzduch, topí rychle a bezpečně. Elektrická topidla jsou ideálním použitím pro dočasné využití nebo pro jiné mimořádné situace právě pro jejich snadné použití a přenos. Elektrická topidla Master jsou vybavena pouze certifikovanými a vysoce kvalitními komponenty, což zajišťuje jejich spolehlivost a výkon.
 • Topidla na propan / butan

  Topidla na propan / butan

  Topidla Master poskytují okamžitě velký objem teplého vzduchu. Jsou finančně nenáročná na provoz, robustní a výkonná. Mobilní plynová topidla jsou vhodným řešení pro dobře větratelné prostory jako jsou stavby, sklady zboží a továrny.
 • Infračervená elektrická topidla

  Infračervená elektrická topidla

  Infračervená elektrická topidla produkují čistý teplý vzduch se zacílením přímo na konkrétní místa nebo osoby. Jejich škála využití je velmi široká, od domovů, obchodů až po kanceláře.
 • Infračervená / Kerosinová naftová topidla

  Infračervená / Kerosinová naftová topidla

  Infračervená naftová topidla dodávají teplo rychle a přímo na takové místo, kde je to zapotřebí, bez jakéhokoliv pohybu vzduchu. Jsou vhodná pro vysoušení stěn nebo vymalování, rozmrazení strojů nebo trubek, vytápění pracovních ploch.
 • Stacionární topidla

  Stacionární topidla

  Velmi vysoký výkon určuje jejich využití pro velkoplošná zařízení. Snadná instalace a dostupnost levného paliva snižuje náklady na vytápění na minimum a pokročilá technologie vzduchové ventilace snižuje problémy tepelných ztrát.
 • Příslušenství

  Příslušenství

  Průvodce příslušenstvím pro mobilní topidla. Tato dodatečná zařízení velmi usnadňují práci s topidly Master.