Topné zařízení pro drůbežárny – Master CF 75 Spark

2015.09.30

Společnost MCS Group rozšiřuje svoji nabídku produktů pro zemědělství. Na trh bylo právě uvedeno zařízení MASTER CF 75 SPARK, nové plynové topné zařízení vytvořené s ohledem na potřeby producentů drůbežích produktů. Díky svým technickým parametrům a speciálnímu designu určenému pro provoz v budovách s chovy živých zvířat dosahuje toto zařízení až na samotný vrchol nejefektivnějších topných řešení pro chovy.

Model Master CF 75 je plynové topné zařízení, které spaluje LPG nebo zemní plyn. Díky tomu, že plyn je jedním z nejméně nákladných paliv na trhu, je toto zařízení vysoce úsporné a zcela efektivní.

Topné zařízení je vybaveno zážehovým zapalováním, což zaručuje spolehlivost vyšší než u jakýchkoliv jiných systémů. Výkon zařízení ve výši 75 kW je ideální pro potřeby chovatelů drůbeže. Topné systémy provozované v drůbežárnách obvykle zahrnují více podobných zařízení umístěných několik metrů od sebe. To zajišťuje řádnou cirkulaci vzduchu a také možnost vytápět celou budovu nebo jen její vybrané části.

Součásti topného zařízení jsou vyrobeny z materiálů prvotřídní kvality. Plášť zařízení z nerezové oceli je vysoce odolný vůči korozi a mechanickému poškození. Velkou výhodou je také kvalitní ochrana součástek topného zařízení před prachem a nečistotami, které se v budovách využívaných k chovu živých zvířat vyskytují.

Zařízení lze instalovat uvnitř budovy nebo mimo ni. V závislosti na způsobu instalace jsou k dispozici různá příslušenství, jako např. montážní sady, zavěšovací řetězy a dělicí zařízení. Standardně je topné zařízení dodáváno s konverzní sadou umožňující použití zemního plynu místo LPG.
Další informace a technické parametry: Master CF 75 Spark